Западни райони

Properties listed in Западни райони

compare

Тристаен апартамент в кв.Люлин 8

€ 226.136 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
110 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Двустаен апартамент в кв.Овча купел 2

€ 145.539 2172 € / кв.м.
1
спални
1
бани
67 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Двустаен апартамент в кв.Овча купел 2

€ 114.834 2208 € / кв.м.
1
спални
1
бани
52 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамнт в кв.Овча купел 2

€ 214.881 2128 € / кв.м.
2
спални
2
бани
101 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамент в кв.Овча купел 2

€ 256.796 2054 € / кв.м.
2
спални
2
бани
125 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Четиристаен апартамент в ж.к.Овча упел 2

€ 257.163 2143 € / кв.м.
3
спални
2
бани
120 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
  • Търсене

    € 0 до € 1.000.000.000

Compare

0882 424 017