Западни райони

Properties listed in Западни райони

compare

Тристаен апартамент в ж.к.Люлин 8

€ 231.876 2034 € / кв.м.
2
спални
2
бани
114 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в кв.Люлин 8

€ 225.459 2050 € / кв.м.
2
спални
2
бани
110 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Четиристаен/Многостаен апартамент в кв.Люлин...

€ 252.704 2054 € / кв.м.
3
спални
2
бани
123 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамент в кв.Люлин

€ 252.909 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
123 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамент в кв.Люлин 8

€ 252.704 2054 € / кв.м.
2
спални
2
бани
123 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамент в кв.Люлин 8

€ 252.909 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
123 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
  • Търсене

    € 0 до € 1.000.000.000

Compare

0882 424 017