Западни райони

Properties listed in Западни райони

compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 198.297 2044 € / кв.м.
2
спални
2
бани
97 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 198.850 2050 € / кв.м.
2
спални
2
бани
97 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 197.374 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
96 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 225.459 2050 € / кв.м.
2
спални
2
бани
110 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 211.601 2054 € / кв.м.
2
спални
2
бани
103 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
compare

Тристаен апартамент в новострояща се сграда ...

€ 197.374 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
96 м2
площ
adminsmdl
март 10, 2026
  • Търсене

    € 0 до € 1.000.000.000

Compare

0882 424 017