Западни райони

Properties listed in Западни райони

compare

Двустаен апартамент в ж.к.Овча купел 2

€ 158.614 2173 € / кв.м.
1
спални
1
бани
73 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

€ 161.817 2187 € / кв.м.
1
спални
1
бани
74 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Двустаен апартамент в ж.к.Овча купел 2

€ 122.701 2191 € / кв.м.
1
спални
1
бани
56 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Двустаен апартамент в ж.к.Овча купел2

€ 136.530 2202 € / кв.м.
1
спални
2
бани
62 м2
площ
adminsmdl
февруари 5, 2026
compare

Тристаен апартамент в ж.к.Люлин 8

€ 232.819 2042 € / кв.м.
2
спални
2
бани
114 м2
площ
adminsmdl
декември 5, 2025
compare

Тристаен апартамент в ж.к.Люлин 8

€ 252.909 2056 € / кв.м.
2
спални
2
бани
123 м2
площ
adminsmdl
декември 5, 2025
  • Търсене

    € 0 до € 1.000.000.000

Compare

0882 424 017